Preverenie vozidla pred kúpou

Stočené kilometre, zlý technický stav či zamlčaná škodová udalosť! To všetko sú nástrahy spojené s kúpou jazdeného auta.

Ak naletíte podvodníkom a ich nekalím praktikám, môže vás to vyjsť draho.

V tom horšom prípade môžete ohroziť bezpečnosť seba a členov vašej rodiny.

Nekupujte mačku vo vreci a obráťte sa na odborníka !

Využite službu preverenia vozidla od AutoKonzult.sk

Pri kúpe auta stojíme na vašej strane!

Predkupné overenie vozidla

Referencie našich klientov

"Bez pána Erika by som kúpila búrané auto od majiteľa, čo tvrdil, že búrané isto nebolo. Našťastie som sa spoľahla na odborníka. Ďakujem, služba od autokonzult.sk je veľmi užitočná."

— p. Katarína

Referencie našich klientov

"Po tejto skúsenosti môžem povedať, že už nikdy nebudem kupovať auto sám! Ďakujem za flexibilitu a priateľský prístup. Ušetrili ste mi kopec času a starostí s hľadaním toho správneho auta."

— p. Ivan

Referencie našich klientov

Obyčajný laik, ktorý rozumie len bežným veciam nemá šancu odhaliť nejaké skryté chyby. Tak som využil službu AutoKonzult.sk a poradcu Erika, ktorého profi znalosti a skúsenosti nás nasmerovali k výberu výborného auta, či už vzhľadom, ale HLAVNE technickým stavom, s ktorým som veľmi spokojný!

— p. Martin

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Zanechajte nám správu a my Vás budeme kontaktovať.

© 2022 Všetky práva vyhradené pre autokonzult.sk
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke autokonzult.sk. Viac informácii