ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kde všade je možné využiť vaše služby?

Pôsobíme na území celej SR, prípadne po dohode je možné využiť naše služby aj v zahraničí.

Poskytnete mi záruku na vašu službu?

Áno. V prípade, že náš klient overiteľným spôsobom preukáže pochybenie pri overení vozidla, budú mu peniaze za daný balík služby vrátené.

Poskytnete mi záruku, že sa mi auto nepokazí?

Nie. Záruku na jazdené auto vám môže poskytnúť výlučne predávajúci v kúpno-predajnej zmluve. Vo všeobecnosti je záruka na skryté vady podľa obchodného zákonníka 6 mesiacov, ak sa kupujúci a predávajúci nedohodnú v kúpno-predajnej zmluve inak. Ak ponecháte nájdenie vhodného auta na nás, vyberieme vám vozidlo, kde bude riziko nečakaných investícií minimálne. Netreba však zabúdať nato, že samotné auto je súborom obrovského množstva súčiastok, ktoré sa používaním opotrebujú a časom je nutná ich výmena alebo oprava.

Ako prebieha vaša služba?

Celý postup a priebeh poskytnutia služby je uvedený v sekcii SLUŽBY.

Ako rýchlo viete preveriť vozidlo?

Rýchlosť preverenia závisí od našej vyťaženosti. Preto vždy odporúčame kontaktovať nás najprv telefonicky. Spravidla je to však medzi 24 - 72 h.

Čo ak sa vozidlo predá skôr ako prebehne jeho overenie?

Ak sa vozidlo predá skôr, môžete využiť balík overenia na iné vozidlo. Ak ho nebudete chcieť využiť, peniaze vám vrátime.

Je potrebná moja prítomnosť pri obhliadke vozidla?

Zúčastniť sa obhliadky určite odporúčame, ak ale nato nemáte čas, nič sa nedeje. Overenie vozidla prebieha vždy rovnako, či už ste prítomný alebo nie. Po jeho ukončení vás ihneď telefonicky informujeme o stave vozidla a zasielame vám správu o overení na email.

Je možné využiť iba časť vašich služieb?

Nie. Jednotlivé balíky nie je možné navzájom kombinovať, ani využiť iba ich časť. (napr. nie je možné využiť len meranie hrúbky laku)

Ako rýchlo mi nájdete auto?

Čas, za aký vám vieme nájsť auto závisí od konkrétneho modelu a od jeho dostupnosti na trhu. Preto je potrebné detailne prekonzultovať vaše požiadavky pred začiatkom samotného hľadania.

Doveziete mi vozidlo zo zahraničia?

Nie. Naša spoločnosť autá nedováža ani nepredáva. Poskytujeme výlučne služby nezávislého poradenstva a pomoc pri kúpe jazdených vozidiel.

Kontaktovať predávajúceho budete vy alebo ja?

Z našich skúseností vieme, že je lepšie ak predajcu kontaktujeme my. Už v prvom telefonáte zisťujeme dôveryhodnosť predajcu a pravdivosť informácií o vozidle, vďaka čomu sa veľa krát vyhneme nepríjemným prekvapeniam.

Ako sa dozviem, že ste už preverenie vozidla vykonali?

Po preverení vozidla vás ihneď kontaktujeme telefonicky a na email vám zašleme správu o overení vozidla.

Vaša služba je dobrá, no nie je príliš drahá?

Každý klient si kúpou balíka predkupného overenia platí za súkromnú odbornú službu. Čas, ktorý venujeme overeniu jedného vozidla sa v závislosti od vybraného balíka hýbe medzi 3 až 10 hodinami práce. Využívame pritom kvalitnú techniku, meracie prístroje, prístupy do potrebných databáz a predovšetkým naše skúsenosti. Pri celom procese pracujeme časovo maximálne efektívne, aby ste sa mohli čo najskôr voziť na novom aute.

Veľmi dôležitou súčasťou každého balíka overenia je vyjednanie čo najlepšej kúpnej ceny. Práve vďaka tomu, sa vo väčšine prípadov cena našej služby zmestí do rozpočtu, ktorý máte vyčlenený na kúpu auta a vaše výdavky na nenavýšia.

Kedy a ako sa platí za vaše služby?

Platba za poskytnutie služby je vždy vopred na náš bankový účet. S overovaním začíname po pripísaní platby.

K cene každého balíka sa prirátavajú náklady spojené s výjazdom poradcu na miesto obhliadky v cene 0,35€/1km, pričom východiskovým bodom je mesto Košice. Výjazd je účtovaný jednosmerne. Náklady spojené s výjazdom poradcu sú splatné na mieste obhliadky v hotovosti, alebo prevodom na bankový účet.

Obhliadky v rámci mesta Košice a mesta Prešov sú bez doplatku za výjazd!

Ako dlho trvá samotná obhliadka vozidla?

Čas potrebný na overenie technického stavu je od 1 do 2 hodín.

Niektoré firmy si účtujú za vyjednanie lepšej ceny auta ešte navyše províziu v hodnote 50% z vyjednanej zľavy. Ako je to u vás?

Vyjednanie čo najnižšej ceny vozidla považujeme pri našich službách za samozrejmosť. Je automaticky zahrnuté vo všetkých balíkoch a neúčtujeme si zato žiaden poplatok navyše.

 

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Zanechajte nám správu a my Vás budeme kontaktovať.

Partneri

 
 
© 2021 Všetky práva vyhradené pre autokonzult.sk
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke autokonzult.sk. Viac informácii